Aktualności

Podsumowanie pierwszego półrocza 2021 r.

06.07.2021

Pierwsze półrocze 2021 r.  dla naszej kancelarii frankowej OLC Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Artymionek to pasmo sukcesów i ciężkiej pracy.
 

Skuteczność i doświadczenie - wygrywamy z bankami

Od początku naszej działalności w sprawach frankowych tj. od 2016 r. nasza kancelaria z sukcesami reprezentuje swoich Mocodawców unieważniając i odfrankowiając umowy kredytowe indeksowane lub denominowane do franka szwajcarskiego. 

Aktualnie nasza kancelaria określana jest jako wysokowyspecjalizowana w sprawach frankowych, a wszyscy nasi mecenasi prowadzą od 150 do nawet 250 spraw każdy. Dzięki specjalizacji, jesteśmy na bieżąco w każdym temacie dotyczącym kredytów frankowych. 
 

Pierwsze półrocze w sprawach frankowych Kancelarii OLC Paweł Arymionek w skrócie:

  • odnotowaliśmy SETNY pozytywny wyrok w prowadzonych przez nas sprawach frankowych!
  • 30 wyroków w sprawach frankowych
Wygraliśmy z bankami: Wszystkie powyższe wyroki są pozytywne i w każdym z nich, sąd unieważnił umowę kredytową. Co za tym idzie, nasza kancelaria wykazała 100% skuteczności w prowadzonych sprawach frankowych - nie przegraliśmy żadnej sprawy.
 

Premiera książki "Postępowanie w sprawach kredytów frankowych. Poradnik dla frankowiczów"

Czerwiec to także czas premiery długo wyczekiwanej książki, będącem dziełem naszych specjalistów ds. frankowych. Książka "Postępowanie w sprawach kredytów frankowych. Poradnik dla frankowiczów.", której autorami są mec. Paweł Artymionek oraz mec. Adam Citko została wydana przez Wydawnictwo Beck ujrzała światło dzienne i jak się okazało, szybko stała się Best Sellerem serii Metodyki Becka Wydawanictwa Beck. Publikacja kierowana jest przede wszystkim do sędziów, adwokatów, ekonomistów, a także kredytobiorców frankowych, którzy chcieliby być na bieżąco z tematyką spraw frankowych. Książka została opatrzona najnowszymi orzeczeniami Sądu Najwyższego oraz TSUE.
 
Poradnik frankowiczów. - Książka Kancelaria OLC
 


 

Publikujemy nasze wyroki CHF

Pierwsze półrocze 2021 r. to także prace nad zawartością i wizualną stronę naszej kancelarii. Rozbudowaliśmy naszą stronę o publikację wyroków sądowych w sprawach frankowych: wyroki CHF - teraz z łatwością możesz filtrować wyniki według banków. Dodatkowo zdecydowaliśmy się jeszcze mocniej dzielić się swą wiedzą i doświadczeniem, na naszym blogu pomoc frankowiczom publikujemy analizy prawne, komentujemy bieżące wydarzenia i staramy się odpowiadać na często podające pytania. 
 
Wyrok frankowe CHF - Kancelaria OLC Paweł Artymionek
 

Katalog klauzul abuzywnych w umowach frankowych


Dodatkowo wprowadzilśmy katalog klauzul abuzywnych zawartych w umowach kredytowych indeksowanych lub denominowanych do franka szwajcarskiego. Pozwala to na szybką wstępną analizę swojej umowy kredytowej.
 
Klauzule abuzywne w umowach frankowych - Sprawdź
 

Współpraca ze Stowarzyszeniem Stop Bankowemu Bezprawiu

Kolejne miesiące współpracy ze Stowarzyszeniem Stop Bankowemu Bezprawiu, to pomoc pro bono osobom z kredytami frankowymi, które nie są w stanie sfinansować sobie pomocy prawnej. Tym samym nasza kancelaria pnie się w rankingu kancelarii frankowych i zdobywa kolejne gwiazdki. Spis kancelarii frankowych współpracujących ze Stowarzyszeniem Stop Bankowemu Bezprawiu - Nawigator SBB tutaj.
 

Ochrona prawna dla naszych Mocodawców

Objęliśmy naszych Mocodawców ochroną prawną przed pozwem ze strony banku o roszczenie za wynagrodzenie z korzystania z kapitału banku. Ochrona polega na wpisaniu w treść umowy na obsługę prawną, bezpłatnego prowadzenia takiej sprawy, w przypadku pozwu ze strony banku. Ochroną objęci są również nasi dotychczasowi Mocodawcy.
 

Nowe oddziały na mapie Polski

Wraz z rozpoczęciem roku 2021 r. otworzyliśmy dwa oddziały Kancelarii OLC - Oddział Warszawa i Oddział Gdańsk. Teraz nasi Mocodawcy nie ponoszą dodatkowych kosztów dojazdu pełnomocnika na rozprawy odbywające się w Warszawie i Gdańsku. 

 

957 bezpłatnych analiz 

Pierwsze półrocze to blisko 1000 przeprowadzonych analiz umów kredytów frankowych. Pomimo pandemii i utrudnień w komunikacji, okres ten okazał się bardzo pracowity - nasi eksperci przeprowadzili 957 indywidualnych analiz prawnych umów frankowych wraz z wyliczeniem roszczeń.

Kancelaria OLC bezpłatną analizę prawną umowy kredytowej, w której wskazujemy gdzie leżą błędy w umowie oraz jakie są możliwe roszczenia i rozwiązania. W celu otrzymania bezpłatnej prawnej analizy umowy frankowej prosimy o kontakt z Kancelarią lub bezpośrednie wypełnieni formularza, znajdującego się na stronie - bezpłatna analiza umowy frankowej. Pobierz poradnik dla
kredytobiorców frankowych
Bezpłatny poradnik dla kredytobiorców posiadających kredyt frankowy. Sprawdź jak możemy uwolnić Cię od kredytu.
popup